Zákaznická podpora:support@emartina.cz

Reference

ornamenti.cz

Spolupráce s Martinou byla úžasná! Už dlouho se mi nestalo, že by někdo reagoval tak rychle, fungoval naprosto spolehlivě a veškerá domluvená práce byla ještě skvěle odvedena. Martinu doporučuji všem, kdo s e-shopem teprve začínají, ale i těm, kteří už mají vše rozjeté. Martina umí vychytat menší i větší nedostatky a navrhnout řešení a po schválení řešení i realizovat a to je velká pomoc. Já osobně spouštím svůj eshop za pár dní a už teď vím, že služby Martiny 100% brzy opět využiji :) Děkuji, jsem moc spokojená!

 

eshop.ladimsepsem.cz

Spolupráce byla jedním slovem báječná. Velice příjemná a rychlá domluva, potřebovala jsem dotáhnout téměř hotový eshop do konce a paní Plecháčková nejen našla všechny "chyby", které jsem tam měla, ale také navrhla drobná vylepšení, které hned zlepšily celkový dojem z obchodu. Práci odvedla bleskově a na všem jsme se bez problémů domluvily. Všemi deseti doporučuji!

sidar.cz

Obrovská spokojenost. Paní Martina mi neskutečně pomohla rozjet nas e-shop s dětským oblečením a hračkami. Potřebovali jsme dodělat spoustu vizuálních drobnosti, ale také rozjet dárkové poukazu a slevové kupony, které nám se vším všudy nastavila. Doladila naše obchodní podmínky, nastavila reklamační / vrácení zboží doklad. Nastavila veškeré emaily a specifikace o kterým jsme ani netušila, že existují. Jsem nesmírně vděčná za její pomoc a lidský přístup. Navrhla spoustu změn k lepšímu. A vždycky obratem odpověděla na jakýkoli dotaz. Ještě jednou děkuji!

equisoul.cz

Paní Plecháčovou mohu vřele doporučit. Komunikace s ní je opravdu vynikající. Je rychlá, velmi milá a s profesionálním přístupem. Pomohla mi nastavit e-shop, vše zkontrolovala, opravila. Poradí, doporučí. Pokud si nevíte rady, určitě neváhejte. Doporučuji!

domara.cz

Tento e-shop jsem postavila kompletně celý, od základu, včetně html úprav, e-shop je na upravené šabloně classic. Vždy, když vyjde nějaký zajímavý doplněk, tak ho hned vyzkouším a případně nastavím.

Martina Plecháčová, domara.cz 

annieboxes.cz

S paní Plecháčovou je velmi příjemná spolupráce. Je velmi rychlá a spolehlivá, všechno udělala přesně tak, jak jsme se domluvily a nabídla skvělá řešení a doplnění, co mi na eshopu chyběla. Vřele doporučuji :)

diamantovekarty.cz

Za mě je paní Plecháčová absolutně TOP! Vytvořila Překrásný web a uspokojila všechny mé požadavky! Spolupracuji s paní i po dokončení stránek a konzultuju s ní všechny další kroky. 10 bodů z 10!

lilimoda.cz

Spolupráce s paní Plecháčovou hodnotím na výbornou. Moc děkuji za velmi rychlou pomoc ve věcech, na které jsem byla sama už krátká. Dokončila veškeré nastavení na provoz e-shopu a má i pár skvělých nápadu, které mně hodně pomůžou. Děkuji mnohokrát a myslím, že vaše schopnosti ještě ráda využiji.

hezkesperky.cz

Spolupráce s paní Plecháčovou je výborná. Nastavení v administraci eshopu opravdu rozumí, skvěle se v systému Shoptet orientuje, je spolehlivá, reaguje rychle a dokáže velmi dobře poradit. Moc nám pomáhá! Doporučuji.

monicinobchudekmks.cz

Děkuji p. Plecháčové za nejednu pomoc. Ochota , konzultace a vstřícnost na místě. Doporučuji !

idealparfem.cz

Spolupráci s Martinkou mohu jen doporučit. Profesionální jednání, rychlá komunikace, ochota, a skvěle odvedená práce. Pokud budu řešit v budoucnu nějaký problém nebo bude potřeba nějaká úprava, vím na koho se obrátit. Moc děkuji a doporučuji.