O mně

Martina Plecháčová | eMartina.cz | poradna pro e-shopy

V roce 2015 jsem postavila svůj první vlastní eshop, který jsem později úspěšně převedla na Shoptet. S e-shopovým řešením od Shoptetu pracuji několik let a znám ho velmi dobře. Již jsem pomohla několika dalším novým startujícím eshopům, a to v drobných úpravách, veškerém nastavení nebo úplném přechodu od jiného e-shopového poskytovatele. Jste začínající e-shopař nebo si nevíte rady v administraci? Administrace Shoptetu je rozsáhlá a má hodně nastavení, pokud na to nemáte čas nebo si s tím nevíte rady, neváhejte se na mě obrátit. Pokud zakládáte nový eshop na Shoptetu nebo ho chcete k Shoptetu převést, pomohu vám eshop postavit od základu nebo převedu eshop od původního poskytovatele. Velmi dobře se v administraci orientuji (vzhled, převod eshopu na doménu, objednávky, produkty, emaily, nastavení), pomohu s vytvořením produktů, kategorií, vytvářením veškerých textů, s chodem a správou eshopu a vysvětlím vám, jak se na Shoptetu pracuje. Ráda vám pomohu telefonicky, osobně nebo online.

Základní ceny

Veškeré ceny jsou konečné, nejsem plátce DPH. Faktura samozřejmostí. Spolupracuji s kodérem, grafičkou a rodilou slovenskou mluvčí, ráda vyhovím i náročnějším požadavkům na míru. Platbu přijímám v Kč nebo v €. Ceny jsou platné pro pracovní dny, pro víkendy a svátky je přirážka 100%. Práce nad rámec nabídky jsou účtované 500 Kč (20 €) za každou započatou hodinu; minimální účtovaná částka za hodinové práce nad rámec nabídky je 500 Kč (20 €).

Konzultace

Prvních 15 minut je pro nové klienty zdarma, není nutností se předem objednat. Konzultace prostřednictvím e-mailu jsou zdarma. Telefonické konzultace jsou účtované 400 Kč (16 €) za každých započatých 30 minut, k některým službám je po dokončení spolupráce 30 minut konzultace zdarma, doporučuji si objednat pevný termín, abych si mohla připravit veškeré potřebné podklady a případné dotazy na vás. 

 

REZERVOVAT TELEFONICKOU KONZULTACI

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení