od 18. prosince je dovolená

O mně

Martina Plecháčová | eMartina.cz | poradna pro e-shopy

V roce 2015 jsem postavila svůj první vlastní eshop, který jsem později úspěšně převedla na Shoptet. S e-shopovým řešením od Shoptetu pracuji několik let a znám ho velmi dobře. Již jsem pomohla několika dalším novým startujícím eshopům, a to v drobných úpravách, veškerém nastavení nebo úplném přechodu od jiného e-shopového poskytovatele. Jste začínající e-shopař nebo si nevíte rady v administraci? Administrace Shoptetu je rozsáhlá a má hodně nastavení, pokud na to nemáte čas nebo si s tím nevíte rady, neváhejte se na mě obrátit. Pokud zakládáte nový eshop na Shoptetu nebo ho chcete k Shoptetu převést, pomohu vám eshop postavit od základu nebo převedu eshop od původního poskytovatele. Velmi dobře se v administraci orientuji (vzhled, převod eshopu na doménu, objednávky, produkty, emaily, nastavení), pomohu s vytvořením produktů, kategorií, vytvářením veškerých textů, s chodem a správou eshopu a vysvětlím vám, jak se na Shoptetu pracuje. Ráda vám pomohu telefonicky, osobně nebo online.

Základní ceny

Veškeré ceny jsou konečné, nejsem plátce DPH. Faktura samozřejmostí. Spolupracuji s kodérem, grafičkou a rodilou slovenskou mluvčí, ráda vyhovím i náročnějším požadavkům na míru. Platbu přijímám v Kč nebo v €. Ceny jsou platné pro pracovní dny, pro víkendy a svátky je přirážka 100%. Práce nad rámec nabídky jsou účtované 500 Kč (20 €) za každou započatou hodinu; minimální účtovaná částka za hodinové práce nad rámec nabídky je 500 Kč (20 €).

Konzultace

Prvních 15 minut je pro nové klienty zdarma, není nutností se předem objednat. Konzultace prostřednictvím e-mailu jsou zdarma. Telefonické konzultace jsou účtované 400 Kč (16 €) za každých započatých 30 minut, k některým službám je po dokončení spolupráce 30 minut konzultace zdarma, doporučuji si objednat pevný termín, abych si mohla připravit veškeré potřebné podklady a případné dotazy na vás. 

 

REZERVOVAT TELEFONICKOU KONZULTACI